Slevy

19€ 79€

Dámská kolekce Combat vytvořila legíny z prodyšného materiálu, který má kompresní funkci a oddaluje tak únavu svalů při zátěži.

19€ 79€

Dámské funkční legíny Combat PRO mají skvělou prodyšnost jako legíny kolekce Combat. Vzhled u těchto legín se však liší kombinací maskáče a černé barvy.

46€ 71€

Pánská mikina Element potěší nejen každého sportovce svým vzhledem, ale především také materiálem. Své využití mají i boční kapsy na zip.

18€ 41€

Dámské mini šortky Combat zaručují spokojenost při každodenním tréninku. Jsou vyrobené z matného materiálu, který je prodyšný a velice příjemný na tělo.

18€ 42€

Dámská sportovní podprsenka Combat nabízí pružný materiál typu Lycra v maskáčovém designu. Kvalita materiálu poskytne vysoký komfort při tréninku.

23€ 37€

Kolekce Element nabízí také volné bavlněné šortky. Díky skvělé kvalitě a pružnosti materiálu je oceníte i při tom nejnáročnějším tréninku. 

34€ 57€

Pánské bavlněné tepláky Element PRO najdou svoje využití nejen při tréninku, ale také pro volný čas. Na bocích najdete kapsy na zip.

26€ 41€

Maskáčový vzor, který jsme použili u pánského tílka z modelové řady Combat je velice příjemný na dotek. O skvělou prodyšnost se postarají vlákna Coolmax.

26€ 41€

Pánské tílko Element potěší každého zákazníka svým lehkým a velice pružným materiálem. Taktéž u něj byla použita vlákna Coolmax.