Muži 

Počet produktů: 12
46€ 71€

Pánská mikina Element potěší nejen každého sportovce svým vzhledem, ale především také materiálem. Své využití mají i boční kapsy na zip.

23€ 37€

Kolekce Element nabízí také volné bavlněné šortky. Díky skvělé kvalitě a pružnosti materiálu je oceníte i při tom nejnáročnějším tréninku. 

34€ 57€

Pánské bavlněné tepláky Element PRO najdou svoje využití nejen při tréninku, ale také pro volný čas. Na bocích najdete kapsy na zip.

26€ 41€

Maskáčový vzor, který jsme použili u pánského tílka z modelové řady Combat je velice příjemný na dotek. O skvělou prodyšnost se postarají vlákna Coolmax.

26€ 41€

Pánské tílko Element potěší každého zákazníka svým lehkým a velice pružným materiálem. Taktéž u něj byla použita vlákna Coolmax.

26€ 41€

Pánské tílko Element PRO spolehlivě odvádí pot jako u ostatních našich tílek a to hlavně díky vláknům Coolmax. Zůstanete tak v suchu po celou dobu tréninku.

26€ 41€

Ghost, to je pánské fitness tílko z tenkého funkčního materiálu. Díky vláknům Coolmax má skvělou prodyšnost a odvádí pot při vysoké fyzické zátěži.

26€ 41€

Prodyšnost, pružnost a lehký materiál nabízí také pánské fitness tílko Moonlight. Tvrdý trénink, při kterém zůstanete v suchu díky funkčnosti materiálu.

11€ 28€

Pánské tričko Combat zejména potěší příjemným materiálem. Design maskáče je natištěný pomocí digitálního tisku.