Jakub Veselý

Novinky 1078

Ahoj, jmenuji se Jakub Veselý a je mi 29 let. Pocházím z Prostějova a nyní zde působím jako osobní trenér fitness a kulturistiky. Fitness, posilování a zdravému životnímu stylu se věnuji s menšími přestávkami bezmála 13 let!

Tyto nasbírané znalosti a zkušenosti se snažím předávat svým klientům, rodině, kamarádům a známým. Práce je to krásná, ale náročná. Baví mě komunikace s lidmi a o tom to je, komunikace, pozitivní a individuální přístup. Ve své práci se snažím přizpůsobit časovým, zdravotním i fyzickým možnostem svých klientů, umět rychle reagovat na nestandartní situaci, přijít s novým alternativním řešením a být tak trochu mentorem, motivátorem, pozorovatelem a rádcem. Důležité, jako v jiných oborech, je neustále se vzdělávat a sledovat nové trendy, které se potom dají použít v praxi, protože i tento nespí a jde neustále vpřed.  

Soutěžní kariéru jsem začal na jaře roku 2014 a do dnešního jsem nastoupil k bezmála 10-ti soutěžím. Mezi moje největší úspěchy řadím 7.místo na jedné z největších evropských a celosvětových soutěží Evls Prague Amateur ( dříve Olympia Amateur), absolutní prvenství na mezinárodní pohárové soutěži Fitbalance IFBB International Cup a titul Mistra ČR, to vše v kategorii Men´s Physique. Zkušenosti se snažím předávat dalším potencionálním závodníkům této kategorie formou semináře, lekcí pózování, atp. 

Do budoucna bych se rád dál věnoval práci osobního trenéra a nevzdávám se snu vlastnit a provozovat svou tělocvičnu, kde bych mimo jiné fungoval i jako osobní trenér. Pokud mi zdraví a finance dovolí, rád bych se v budoucnu ještě připravil a zúročil svoje zkušenosti a tvrdou práci na některé z velkých mezinárodních akcí.

Články ve stejné kategorii

Související tagy